Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

brødbølfossvegen 87 austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.12.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: brødbølfossvegen 87 austmarka
  • Beskrivelse: Hei ber pent at dere kommer og strør på vegen da dette er skoleveg og jeg ei datter som skal gå opp og ner vegen hver dag forcå ta bussen til og fra skole så kom ut og gjør noe fort
    brødbølfossvegen 87 austmarka
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vår operatør (GIVAS) ble bedt om å vurdee forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle