Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Damstien 8/10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Damstien 8/10
  • Beskrivelse: Gatelys slukket
    Damstien 8/10
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle