Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mitandersforsvegen 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Mitandersforsvegen 25
  • Beskrivelse: 2 gatelys er ute av drift mellom gamle Samvirkelaget (krysset Åbogvegen/Mitandersforsvegen) og Mitandersforsvegen 25
    Mitandersforsvegen 25
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle