Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia
  • Beskrivelse: Mangler ett gatelys på Lekeplassen i Glåmlia.
    Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til KKEiendom som har ansvar for lys på lekeplasser. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle