Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brøderudveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brøderudveien
  • Beskrivelse: Nå er det idag 1 år siden jeg meldte om et gatelys som er svart og det er enda ikke gjort noe med. Det er det 5. gatelyset fra Enger´n og oppover Brøderudveien. Hadde vært fint å få lys der igjen..
    Brøderudveien
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva Energi AS har utbedringsrunde blitt noe forsinket, men utbedringer pågår nå og vi håper at dette kan bli utbedret så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle