Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei.Hele Stasjonsvegen har vært mørklagt i mange uker, og saken har vært meldt inn flere ganger, både telefonisk og elektronisk. Ringte igjen i dag og fikk vite at Eidsiva har vært en runde. Når blir det lys??
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva Energi AS har utbedringsrunde blitt noe forsinket, men utbedringer pågår nå og vi håper at dette kan bli utbedret så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle