Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

hyllebærvegen Langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: hyllebærvegen Langerudberget
  • Beskrivelse: hei-etter at mange boliger er oppført i Markjordbærvegen er det et stort problem på vinteren å kjøre opp Hyllebærvegen da de fra Markj.ikke stopper men bruker gjennomført høyreregelen og da blir det problemer med 2, 3 i kø oppover på glatt vei. Kan det bli strødd skikkelig i Hyllebærvegen i bakken?
    hyllebærvegen Langerudberget
  • Svar: Hei! Noe ekstraordinært vintervedlikehold kan vi dessverre ikke love dere, men på generelt grunnlag prøver vi å være ekstra oppmerksomme på bakkene når det er glattere enn vanlig. Ellers oppfordrer vi til å alltid være skodd for en hver anledning, dersom man velger å kjøre bil når det er som mest glatt. Noen forhold rår vi ikke over, og når det er glatt, er det som regel glatt over alt, og da rekker vi ikke over alle vegene like raskt. Men som sakt, i slike tilfeller prøver vi å prioritere bakkene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle