Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensveien, Tråstad

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Markensveien, Tråstad
  • Beskrivelse: Lyspære gått i gatelys
    Markensveien, Tråstad
  • Svar: Hei Vi beklager noe sen tilbakemelding pga. dataomlegging. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle