Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen/Gråspurvvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Bokfinkvegen/Gråspurvvegen
  • Beskrivelse: Jeg meldte for en tid siden om en søppelcontainer som hadde stått lenge i krysset Bokf.vegen/Gråspurv.vn. Denne er nå fjernet, men dessverre ligger det møbler og søppelsekker igjen fremdeles. Jeg har hatt kontakt med lederen i Gråspurvvn borettslag igjen,han mener det er andre som har lagt denne søppelen der? Jeg vet ikke hvem som eier den, men er redd det vil medføre rotter og mus. Hadde jeg hatt mulighet skulle jeg tatt å fjernet søpla, men dessverre har jeg ikke det.
    Bokfinkvegen/Gråspurvvegen
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk frovaltning
Se 20 siste saker eller alle