Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien og Øvre skogvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tyriveien og Øvre skogvei
  • Beskrivelse: Når kommer det grus på veiskulder i Tyriveien og Øvre skogvei? Asfaltering av veiene i Glåmlia har etterlatt seg Ca 10-15 cm høye kanter, som ikke er etterfylt med grus. Har dere glemt å gjøre siste finishen? Veiene er blitt smalere etter asfaltering, det er nesten ikke mulig å møte bil eller buss. Håper dere tar tak i problemet
    Tyriveien og Øvre skogvei
  • Svar: Hei! Dette skulle vært en del av bestillingen. Vi skal purre på det, og forhåpentligvis blir det gjort om ikke lenge. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle