Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen, Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen, Brandval
  • Beskrivelse: Flere mørke gatelys.
    Bruvegen, Brandval
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært og sett på dette. Det er en kabelfeil på Brandvalbrua, feilsøking og utbedring er bestilt, dette blir utbedret så snart Eidsiva har mulighet til å utføre det. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle