Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate 13 -15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2013
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Prinsens gate 13 -15
  • Beskrivelse: Kumlokk utenfor Prinsens gate 13 og 15 er løst, og smeller hver gang en bil treffer lokket med et hjul. Hva kan gjøres, og når?
    Prinsens gate 13 -15
  • Svar: Hei! GIVAS vil få melding om saken, og tiltak vil bli vurdert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle