Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusgt 7-9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rådhusgt 7-9
  • Beskrivelse: Dype huller i asfalt. Det er to hull i asfalt, ett i kryss Rådhusgt - Brugt ved Odal Sparebank og et ved inngangen til Kongssenteret. Biler slår nedi.
    Rådhusgt 7-9
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Når vi får tak i varm asfalt vil hullene bli reparert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle