Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Skogveg 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Skogveg 19
  • Beskrivelse: Fryktelig mørkt å ferdes for både liten og stor her. Har ringt inn vedr dette for 5 uker siden og fikk da beskjed om at i uke 46 skulle det skiftes pærer...??!!
    Nedre Skogveg 19
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva Energi AS har utbedringsrunde blitt noe forsinket, men utbedringer pågår nå og vi håper at dette kan bli utbedret så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle