Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

o.a. hexumsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: o.a. hexumsveg
  • Beskrivelse: mørkt i hele gata
    o.a. hexumsveg
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS og feil skal være utbedret. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle