Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

o.schøyensvei 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: o.schøyensvei 22
  • Beskrivelse: Pæra i gatelyset mellom O.schøyensv 22 og 24 må byttes. Har vært mørk hele høsten.
    o.schøyensvei 22
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva Energi AS har utbedringsrunde blitt noe forsinket, men utbedringer pågår nå og vi håper at dette kan bli utbedret så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle