Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken
  • Beskrivelse: Fra: Vibeke Engvold (vibekeengvold@hotmail.com) Sendt: 6. november 2013 08:55:49 Til: Fiks nabolaget mitt (fiksnabolaget@kongsvinger.kommune.no) Hei! Viser til tidligere mail (oktober 2012). Har dere sett på eiendomsforholdene i Doblougbakken? Vegen har blitt verre etter div. regnskyll i våres/sommer. Om noe kan gjøres, så setter vi stor pris på det. Dere nevner at kommunen antakelig eier vegen opp til nr. 3. Jeg vil tro at det i så fall er snakk om til midten av bakken, der det flater ut. Vegen har blitt asfaltert til midten en gang for leeenge siden nemlig, resten er grus. Alle monner drar - vegen er ganske ille slik den er nå. Hører gjerne fra dere! :-) Med vennlig hilsen Vibeke Engvold Doblougbakken 6.
    Doblougbakken
  • Svar: Hei! Vi finner at dette er en veg hvor en del ting er uavklart, men av kartverket, finner vi at kommunen kun eier den lille rette strekningen/bakken opp fra Tråstadvegen. Frem til at forholdene er avklart, vil vi foreta nødvendig vedlikehold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle