Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Beverveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Beverveien
  • Beskrivelse: Bør skrapes før vinteren kommer, veldig dumpete (vaskebrett) spesielt nederst i veien.
    Beverveien
  • Svar: Hei! Dersom forholdene kan medføre akutt trafikkfare, eller skader på kjøretøy som har tilpasset farten etter forholdene, vil det bli utført tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle