Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jørgen Dales Veg 1-11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jørgen Dales Veg 1-11
  • Beskrivelse: 2 gatelys er ute av drift. Ligger ved barnehage og mørklegger veg og omgivelser.
    Jørgen Dales Veg 1-11
  • Svar: Hei Slik jeg oppfatter er dette gatelys langs Jørgen Dales veg. Vi kan opplyse at verken veg eller gatelys er overtatt av Kongsvinger kommune. De bes henvende Dem til utbygger, Bjørn Lukashaugen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle