Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnesgate, Storgata og deler av Øvre Langelandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Winsnesgate, Storgata og deler av Øvre Langelandsvei
  • Beskrivelse: Gatebelysningen fungerer ikke, så det er vanskelig å se hvor man går. Fint hvis vi kan få litt lys på veien :)
    Winsnesgate, Storgata og deler av Øvre Langelandsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret 07.11 ved provisorisk fotocelle (defekt jordkabel, må utbedres senere).Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle