Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss over Øvrebyen Videregående

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kryss over Øvrebyen Videregående
  • Beskrivelse: Gatelys har gått igjen.. (Dette skjer ofte)
    Kryss over Øvrebyen Videregående
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva energi AS kan vi ikke si akkurat når dette kan utføres, men det vil bli utbedret så snart som mulig, det kan antydes ca. uke 46-48. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle