Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvre Langelandsveg
  • Beskrivelse: Hvorfor er gatelyset slått av om kveld/natt i ovennevnte gate?
    Øvre Langelandsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Gatelyset er ikke slått av, det er en kabelfeil. Feil ble utbedret 07.11 ved provisorisk fotocelle (defekt jordkabel, må utbedres senere). Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle