Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 61

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien 61
  • Beskrivelse: Store hull på venstre side av veien. I tillegg begynner det å komme masse hull på midten og etter fartsdump. Dette er hvis man kommer fra Kongsvinger mot Opel.
    Kongeveien 61
  • Svar: Hei! Hull som medfører fare for trafikksikkerheten eller som kan skade kjøretøy som holder fartsgrensen, vil bli lappet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle