Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen/Blomstervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregnevegen/Blomstervegen
  • Beskrivelse: Den lille veistubben mellom Bregnevegen og Blomstervegen går i oppløsning. Det vil si, dette gjelder nærmere bestemt den øverste delen av den ca 100 meter korte bakken. For en måneds tid siden ble nemlig nedre del av stubben grøftet, drenert og gruset. Det store tusenkronersspørsmålet er hvorfor dette ikke ble utført for de øverste 30 meterne, som i alle år har vært i en langt dårligere forfatning enn den nedre delen... Enorme dumper og hull, to velvoksne elveløp i grusen og synlige steiner fra underlagsmassen. Flott om noen har kapasitet til å ta turen 10 meter lenger opp i bakken.
    Bregnevegen/Blomstervegen
  • Svar: Hei! Beklager at din sak dessverre har blitt liggende/avglemt. Vi skal foreta befaring, og vurdere eventuelle tiltak til sommeren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle