Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.10.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Ja nå kan dere se på trær langs promenaden halv døde + gnagd av bever,nå har det første falt over promenaden ;-( 6-10 aqv disse er jo halv døde har sendt klage på de flere ganger,skal vel skje en ulykke først
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei Det kan opplyses at treet som beveren hadde felt over Strandpromenaden ble fjernet i går. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle