Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Granliveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Granliveg
  • Beskrivelse: Vegen har nok vært meldt inn mange ganger tidligere, enten må den bli jevnet ut med nytt dekke, eller så må den høvles og konverteres til grusveg slik at den heller kan skrapes to ganger i året.
    Gamle Granliveg
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over det. Opprinnelig ble det vel brukt Otta dekke, eller fresemasser. Holdbarheten på disse massene har vært dårlig. på grunn av liten trafikk, vil ikke denne vegen bli prioritert, men vi vil forsøke å lappe litt før telen setter inn. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle