Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Thorsrudvegen 9
  • Beskrivelse: Mangler lys i 2 lamper, mellom nr 9 og 11. Og mellom 5 og 7
    Thorsrudvegen 9
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 45/46. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle