Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brennaveien 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brennaveien 15
  • Beskrivelse: Har behov for gatelys i den siste delen av gata. Det er veldig mørkt på kvelden, for de som skal gå på veien ( til hjemme sine). Det er allerede stolper men ikke lykter (lys). Er det muligheer for at kommunen kan prioritere dette?
    Brennaveien 15
  • Svar: Hei Brennavegen er en privat veg. Kommunen setter opp veglys bare etter kommunale veger. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle