Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen, Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sjøendledvegen, Lundersæter
  • Beskrivelse: Det er to lyspærer som ikke virker i gata, og de andre som lyser, lyser heller dårlig, og med barn som går på skolen om dagen, hadde jeg blitt glad om dette ble tatt så fort som mulig..
    Sjøendledvegen, Lundersæter
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 45/46. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle