Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Chr. Engsv

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Chr. Engsv
  • Beskrivelse: Det har vært gravearbeid i veien nå i høst, der asfalt i halve veibanen ble fjernet. Ny asfalt er lagt på deler av strekningen, men de kan da umulig anse seg som ferdig med jobben??? Det mangler asfalt øverst i bakken (v/bommen) og på et område midt i nederste halvdel bl a
    Chr. Engsv
  • Svar: Hei! Beklager seint svar! Forholdet er utbedret! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle