Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

2218 Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: 2218 Lundersæter
  • Beskrivelse: Jeg lurer på årsak til at gatelys i Lundersæter er tent på dagtid, nå på en lørdag? Er ellers opptatt av at det skal virke når det er mørkt. Og, når det lyser på hverdager/dagtid, har jeg tenkt det er pga lyspæreutskifting el.l., men ikke på en lørdag?
    2218 Lundersæter
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle