Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Speismarkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Speismarkvegen
  • Beskrivelse: Hull i vegbanen (merket med sperrebukk)
    Speismarkvegen
  • Svar: Hei! Dette er nå utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle