Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

C. larsmonsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: C. larsmonsveg
  • Beskrivelse: I sommer jobbet de med etterlengtede gatelys i C. Larsmonsveg. De gravde ned kabler og plasserte soklene til lystolpene. I juli stoppet alt opp og ingenting har skjedd etter det. Vet dere når gatelysene skal stå ferdig? Nå er vinteren straks her med mørke kvelder.
    C. larsmonsveg
  • Svar: Hei Det er Eidsiva energi AS som står for arbeidet. Jordkabler og fundamenter er ferdig for en god stund siden. men det mangler montering av master og armatur. Beklager at det har tatt for lang tid,men det skal opp med det aller første. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle