Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bevervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bevervegen
  • Beskrivelse: "vaskebrett" i vegen. Må skrapes :) Mye trafikk her, forstillingsknuser.
    Bevervegen
  • Svar: Hei! Tiltak vil bli vurdert dersom forholdene medfører en akutt fare for trafikksikkerheten. Hvis ikke, vil det måtte vente en stund. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle