Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Chr.Engs vei 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Chr.Engs vei 13
  • Beskrivelse: En lyktestolpe står på "halv tolv".Det samme er tilfelle med en stolpe i Chr.Engs vei 7.
    Chr.Engs vei 13
  • Svar: Hei Takk for melding. Skjeve stolper som bør rettes opp blir "samlet sammen" og så blir det foretatt oppretting av flere samtidig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle