Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Orrevegen
  • Beskrivelse: Hei, Gjelder både Tiurvegen, Orrevegen og Hyllebærvegen. Det gror igjen langs vegene med store trær med grener som henger utover kjørebanen Også rundt den katosle kirken er det mye stor og tett vegitasjon Her bør det fjernes trær og ryddes kraftig opp.
    Orrevegen
  • Svar: Hei! Vi trodde vi skulle rekke over alle vegene våre i år, men pengene strakk desverre ikke til. Jobben med kantklipp vil fortsette straks det er penger til det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle