Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vepsevn og Erlingmaurladsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vepsevn og Erlingmaurladsvei
  • Beskrivelse: Det er 3 til 4 pærer som byttes i vepsveien. Pærene er ved nr.1 mellom 43 og 45 og den siste i vepsveien etter nr. følge.
    Vepsevn og Erlingmaurladsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle