Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelands veg 22 A

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Langelands veg 22 A
  • Beskrivelse: Manglende fortau fra Rynnings gt. til x Øvre Langelands veg/Storgt., løse kumlokk og hull i gata. Mange, bl. a. skolebarn, er tvunget til delvis å bruke gata.
    Øvre Langelands veg 22 A
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over dette, og påpekte fortausforholdene i kommunens trafikksikkerhetsplan allerede tilbake i år 2000. Siden dette er en del av skolevegen for mange, ble tiltaket prioritert høyt av kommunen. Dessverre ser det ikke ut til at statens vegvesen ser like alvorlig på dette som Kongsvinger kommune. Vi ville satt pris på om deres synspunkter ble meddelt statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle