Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien
  • Beskrivelse: Hull på hull i Kongeveien mellom Ole Buholts veg og Nettbussgarasjen.
    Kongeveien
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over dette, og hele vegen trenger en oppfriskning. Vi har ikke råd til dette nå, og hull som kan medføre akutt fare for trafikksikkerheten vil bli lappet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle