Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Maurvegen 1
  • Beskrivelse: Asfaltere Maurvegen.
    Maurvegen 1
  • Svar: Hei! Klarer vi å følge oppsatt plan, vil vegen bli asfaltert seint i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle