Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Odinsveg 19, 2214

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Odinsveg 19, 2214
  • Beskrivelse: Overvannskum i Odinsveg utenfor inngang nr 19 er "tett". Det renner inn for mye grus. Dette fordi topp"lokket" har forskjøvet seg. Ved sterk nedbør flyter vannet over vegen.
    Odinsveg 19, 2214
  • Svar: Hei, skal få anleggsavd til å se på dette og få gjort noe med dette.
Se 20 siste saker eller alle