Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 23

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstadvegen 23
  • Beskrivelse: Purring !! Ble lovet etter befaring at fartsdump i oppkjøring til Tråstadvegen 23 skulle bli flyttet. Skader biler ved inn og utkjøring !!!!!!! Purret her flere ganger ???
    Tråstadvegen 23
  • Svar: Hei! Oppdraget er bestilt, og vil bli utført i løpet av høsten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle