Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukåsvegen
  • Beskrivelse: Ønsker utbedret veg pga mange hull.
    Bukåsvegen
  • Svar: Hei! Dersom forholdene medfører akutt trafikkfare vil det bli utbedret, hvis ikke må det vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle