Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nor skanse.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Nor skanse.
  • Beskrivelse: Var en tur på Nor skanse mandag 22 dm. Der var det fulle søppeldunker, og mye søppel rundt omkring. Sikkert dratt utover av fugler. Kanskje det bør tømmes oftere? Var også turister som tastet der.
    Nor skanse.
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle