Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurberget Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Maurberget Lundersæter
  • Beskrivelse: Støver veldig mye av Grusveien i Maurberget + skulle vært vegskrape Salting og skrape trengs.
    Maurberget Lundersæter
  • Svar: Hei! På grunn av den økonomiske situasjonen, er det dessverre lite sansynlig at det vil bli saltet i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle