Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bossemoen (Roverud)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bossemoen (Roverud)
  • Beskrivelse: Naboene må hvert eneste år spleise på grus og fylle hullene i veien selv der man tar av Roverudgata og kjører inn til Bossemoen. Nå hadde det vært fint om kommunen kunne trå til å fikse alle hullene i denne veien på en ordentlig måte, slik at veien holder en stund. Det er mange år siden det ble gjort noe ordentlig grunnarbeid her.
    Bossemoen (Roverud)
  • Svar: Hei! Bossemoen er privat veg, og vil ikke bli vedlikeholdt av kommune. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle