Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyrihansvegen 9 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.07.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Tyrihansvegen 9 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Kjempespringfrø gror på min tomt grunnet full vekst på gangstien bak og på tomta bak mitt hus. Dette er kommunens eiendom og jeg eller mannen min vasler saken for tredje år på rad. Nå har jeg dratt oppmye selv og lagt plantene i store plassekker. Setter de ved søplekassene mine og regner med at de hentes ettersom jeg ikke er sterk nok til å sykle på GIR med plantene selv. Har ikke førerkort. Jeg forventer at dere kantslår gangstien fra Ole Bogersveg til boligfeltet over lavvoen for å forhindre spredning.
    Tyrihansvegen 9 2212 Kongsvinger
  • Svar: Sekkene med kjempespringfrø vil bli hentet i ettermiddag 5/7. For ettertid MÅ dette leveres på Gjenvinningsstasjon, ELLER PAKKES GODT inn i restavfallet. Det er viktig at dette blir gjort riktig! Da det gjelder kantslått, må du selv kontakte Kongsvinger Kommune.
Se 20 siste saker eller alle