Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bergesidevegen 761

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.07.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bergesidevegen 761
  • Beskrivelse: VELDIG humpete asfalt. Biler kjører på feil side av vegen for å unngå det aller verste området. Livsfarlig!
    Bergesidevegen 761
  • Svar: Hei! Du har oppgitt Bergesidevegen 761 som sted/plassering av problemet. Vi har ingen veger med dette navnet i Kongsvinger. Derimot finnes den vegen i Våler i Solør. På den annen side er markøren plassert i Øvre Langelandsveg ved krysset mot Storgata. Øvre Langelandsveg er fylksveg og denne delen av Storgata er riksveg, og således Statens vegvesen sitt ansvar. Dersom problemet gjelder der, må problemet meldes til Statens vegvesen. Du kan kontakt Brede Sillerud (Statens vegvesen) på tlf: 99527920. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle