Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtveien
  • Beskrivelse: Gjelder Veidekket i Holtveien mellom Glommengt. og Jernbanegt. Her har det vært problemer i minst 3 år uten at dere har gjort noe særlig forbedring. Er det ingen fra etaten som har ansvar for vedlikeholdet. 3 gruskorn i disse hullene hjelper lite. Når kan vi skattebetalere som må forholde oss til denn gatestumpen forvente at det blir gjort noe??
    Holtveien
  • Svar: Hei! På grunn av anleggsarbeidene, har denne vegstubben måtte vente. forhåpentligvis får den den stardarden den fortjener i løpet av høsten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle