Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sollaustvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.06.2013
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Sollaustvegen
  • Beskrivelse: Jeg vil iløpet av kort tid registrere meg som abonnent. Det eksisterende anlegget på plassen er overfylt kort tid etter tømming idet det er flere enn de to registrerte abonnentene som sørger for overfylling. Jeg ønsker forslag til en løsning.
    Sollaustvegen
  • Svar: Gjelder Nord-Odal kommune. Hei! Jeg kan dessverre ikke finne noen veg som heter Sollaustvegen i Kongsvinger kommune. Kan du gi meg litt nærmere beskrivelse med gnr/bnr eventuelt navn på naboer?
Se 20 siste saker eller alle